Çarşamba , 21 Mart 2018

CHP Esenyurt Eşkinoz ve Fatih Mahallesi seçim ofisini açtı

DSC_0106

CHP Esenyurt İlçe Başkanlığı Eşkinoz Mahallesi 939. Sokakta seçim irtibat bürosunu açtı.

Açılışa Milletvekili adayları Mehmet Bekaroğlu, Ali Şeker İlçe Başkanı Ali Gökmen, İlçe yöneticileri Musa Düz, Kenan Aslan, Ali Rıza Bilgili, Bülent Kocer, Habibe Çağlar CHP Meclis Üyeleri Taner Uluğ, Engin Doğru, Eşkinoz Mahallesi Başkanı Yıldırım Talay, Fatih Mahallesi Başkanı Bülent Işık ve çok sayıda partili katıldı.

Açılışta kısa bir konuşma yapan Gökmen“ Ben Seçim ofislerimizin kahvehaneler gibi ortamlar olmasını hiçbir zaman istemedim mahalle başkanları ile yaptığım toplantılarda mümkünse  parti propagandasını, seçim bildirgesini ve seçim söylemlerini mahalledeki halkımıza ulaştırabileceğimiz yerler olmasını istedim bunun içinde hiçbir mahallemizde kahvehane tutmadık. Açılışımızda bizi yalnız bırakmayan Milletvekili adaylarımıza, meclis üyelerimize, Eşkinoz ve Fatih Mahallesi  partililerimize çok teşekkür ediyorum’’dedi.

Mehmet Bekaroğlu“ Alkışlayarak göndereceğiz’’

Ali Gökmen’in ardından konuşan Bekaroğlu“Çok iyi bir nokta yakaladık mahallerde ev ev çalışacağız ve 7 Haziran akşamı Cumhuriyet Halk Partisi’nin zaferini hep birlikte alkışlayacağız ve AKP’yi de alkışlayarak göndereceğiz. Seçim kampanyamıza alkışla başladık neyi alkışlayarak başladık AKP’nin on iki yıldır ülkeyi kötü yönetimini protesto alkışıyla başladık 7 Haziranda da iyi bir sonuç alacağımızı düşünüyorum ve tekrar seçim ofisimizin büyük başarılara vesile olmasını diliyorum’’dedi.

Ali Şeker“Yalan Pompalıyorlar’’

Bekaroğlu’nu ardından konuşan Şeker“En az oy aldığımız yerlerde en fazla çalışmayı sergiliyoruz bu dönem hedefimizi büyüttük hedefimizi büyüttük derken daha önceleri Cumhuriyet Halk Partisi iktidar olmak istemiyor diye bir eleştiri vardı.  Bizde kadrolarımızla seçim bildirgemizle iktidara hazır olduğumuzu anlattık ve bunu koşullarını hazırladık artık söz sırası halkımızda bizim halkımızla buluşmamız gerekiyor. Akşama kadar bizim paralarımızla yandaşlara teslim edilen televizyon kanalların da insanlara yalan pompalıyorlar. Onlar insanları yalanlarına inandırmakla meşguller biz doğruları inandırmakla ilgili iletişim sorunu yaşıyoruz, bizim söylediklerimiz doğru ve samimi şeyler ve biz bunları halka anlatabilmek için elimizde çok fazla kanal yok en önemli kanalımız örgütümüz.   Esenyurt İlçe Örgütü en çalışkan örgütlerimizden biri üçüncü bölgede böyle bir örgüte sahip olduğunuz için çok şanlısınız bizde şanlıyız halka ulaşmakta bize de çok büyük katkılar sağlıyorlar. Örgütümüze ve tüm parti çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

DSC_0110

DSC_0118

DSC_0122

DSC_0142

DSC_0154

DSC_0157

DSC_0179

DSC_0075

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*