Chp’li Kadınlar Birlik Ve Beraberlik Kahvaltısında Buluştu

CHP Esenyurt Kadın Kolları Başkanı Emine Polat, kadın kolu üyeleri ile sahada aktif çalışan partili kadınları birlik ve beraberlik kahvaltısında bir araya getirdi.

Yoğun bir katılımın gerçekleştiği kahvaltıya Esenyurt Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt, CHP Esenyurt İlçe Başkanı Duran Keleş, meclis üyeleri, mahalle başkanları ve partili kadınlar katıldı.

POLAT: EMEĞİNİZİN ÖNÜNDE SAYGIYLA EĞİLİYORUM

Kahvaltıda konuşan Kadın Kolları Başkanı Emine Polat, “Birlikte yol yürümekten onur ve gurur duyduğum cefakar, fedakar arkadaşlarım. Yağmur çamur demeden, iktidar olalım diye gece gündüz nasıl çaba verdiğimizi hepimiz biliyoruz. Emeğinizin önünde saygıyla eğiliyorum. Gün birlik ve beraberlik günüdür. Değerli yol arkadaşlarım, bu programı daha önce yapmayı planladık fakat yoğun seçim atmosferi, akabinde yaz tatili dolayısıyla organize olamadık. Bu anlamda hepinizin affına sığınıyorum” diye konuştu.

“BAŞKANIMIZ BÜYÜK BİR GURUR YAŞATTI”

Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt’un seçimi kazanarak kendilerine büyük bir gurur ve onur yaşattığını vurgulayan Polat, “Değerli başkanımız aday olurken “Kadınlarımız ve gençlerimiz boynu bükük evine gitmesin diye aday oluyorum” demişti. Ve bize iktidar olmanın onurunu ve gururunu yaşattı. Kendisine ve ekibine sonsuz başarılar diliyorum. Allah yolumuzu açık etsin” ifadelerini kullandı.

“KADIN GİDERSE EVDEKİ NEFES GİDER”

Polat konuşmasını şu sözlerle bitirdi: “Kadın gider ise mutfaktaki tıkırtılar, “Güle güle” diyen, “Hoş geldin” diyen ses gider. Evdeki nefes gider, bir kadın giderse anne gider, bir eş gider. Bir kadın giderse hayatından bir dost gider, arkadaş gider. Biz kocaman bir aileyiz, hepinizi saygıyla selamlıyorum.”

Kadın Kolları Başkanı Emine Polat’ın ardından İlçe Başkanı Duran Keleş ile Belediye Başkanı Kemal Deniz Bozkurt da birer konuşma yaptı.