Çarşamba , 21 Mart 2018

Vadi’nin Baltazarı “Aydınlık Yarınlar” için kolları sıvadı

Bir süredir Kurtlar Vadisi adlı dizideki “Baltazar” rolü ile ekranlara gelen sinema ve tiyatro sanatçısı Murat Aydın, merkezi Esenyurt’ta bulunan Ardahan Kültür Evi’nde, Esenyurtlu gençlere “Oyunculuk” dersleri verecek.
Kurtlar Vadisi’nin Baltazarı “Aydınlık Yarınlar” için kolları sıvadı

Kendisine ait sosyal medya hesabından bir duyuru yapan Murat Aydın, Tiyatro Oyunculuğu, Sinema ve Dizi Oyunculuğu, Diksiyon ve Ses-Nefes kursları için 14 Nisan Salı günü itibariyle kayıtlara başlandığını duyurdu. Aynı zamanda Ardahan Kültür Evi Derneği’nde Kültür ve Sanattan Sorumlu Başkan Yardımcısı olan Aydın, ilk etapta oyunculuk eğitimi ile başlayan kurslara, daha sonra Heykel, Karikatür, Sinema, Halk Oyunları, Fotoğrafçılık, Bağlama, Gitar ve Dans gibi kursların da ekleneceğini belirtti.
ARDAHANLI OLMAK GEREKMİYOR
Kültür Sanat kurslarından Esenyurt’ta yaşayan herkesin faydalanabileceğini vurgulayan Aydın, “Ardahan Kültür Evi etkinliklerinden faydalanmak için ille de Ardahanlı olmak asla gerekmiyor. İlgili adres ve numaralara iletişim bilgilerinizi bırakırsanız size dönülecektir. Haftanın tüm günleri kültür merkezimiz açıktır” ifadelerini kullandı.
NASIL BAŞVURACAKSINIZ?
Ardahan Kültür Evi’ndeki sanatsal kurslara katılmak isteyenler (0212) 428 42 75, (0212) 423 42 75, 0535 456 76 03 ve 0533 768 00 99 numaralı telefonlardan detaylı bilgi alabilir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*